Krajský Informační Systém Sociálních služeb Olomouckého kraje

Vítejte na stránkách aplikace KISSoS - Krajský Informační Systém Sociálních Služeb Olomouckého kraje

Upozorňujeme poskytovatele sociálních služeb na aktualizaci územní působnosti vámi poskytovaných služeb, a to za 3. čtvrtletí 2016, (červenec, srpen, září) k 30.9.2016. Aktualizujte – moje služby – detail – detail služby – územní působnost. Zaktualizujte, prosím, nejpozději do 31.10.2016.

Aplikace vznikla v rámci individuálního projektu „Podpora zajištění dostupnosti a kvality sociálních služeb v Olomouckém kraji", reg. č. CZ.1.04/3.1.00/A9.00017 (květen 2014 - květen 2015), financovaného z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, v rámci realizace zakázky "Vznik KISSoS - Krajského Informačního Systému Sociálních Služeb, rozvoj a využití metody Benchmarking poskytovatelů sociálních služeb v Olomouckém kraji, vznik Elektronického katalogu poskytovatelů sociálních služeb v Olomouckém kraji".

Aplikace je určena pro všechny poskytovatele sociálních služeb působící na území Olomouckého kraje.

Elektronický katalog poskytovatelů sociálních služeb v Olomouckém kraji, vyhledávání sociálních služeb pro potencionálního uživatele sociálních služeb se nachází na adrese http://katalog.kr-olomoucky.cz.  Součástí katalogu je též Mapa zařízení sociálních služeb v Olomouckém kraji veřejně přístupná na adrese http://katalog.kr-olomoucky.cz/mapa.aspx.

Pro přístup do aplikace kontaktujte prosím Mgr. Zuzanu Hrobařovou z Krajského úřadu Olomouckého kraje:

Tel.: 585 508 244
E-mail: z.hrobarova (zavináč) kr-olomoucky.cz

Informace o průběhu projektu naleznete na stránkách Krajský informační systém sociálních služeb a Benchmarking poskytovatelů sociálních služeb

Aplikace je optimalizována pro použití v prohlížečích Internet Explorer 10, Microsoft Edge, Chrome, Firefox a Vivaldi v aktuálních verzích a verzích aktuální - 1. Pro tento server nutno mít povoleno využití javascriptu , cookies a pop-up ("vyskakovacích") oken.